Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z fabryczną nawigacją.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z fabryczną nawigacją.


  • #2
    Problem z fabryczną nawigacją.

    Witam Panowie mam fabryczną nawigację SKODA DX, no i jest z nią taki problem, że czasami czyta płytę bez najmniejszych problemów,ale niestety częściej pokazuje komunikat o tym że płyta jest nie kompatybilna.Co może być przyczyną, czy laser jest na wykończeniu?Czy jest jakaś inna przyczyna?
    1.9TDI ALH 148,6km + 311Nm

    Komentarz


    • #3
      Masz brudny laser a w najgorszym wypadku słaby czyli jak go zmienisz to będzie czytał wszystko koszt wymiany to około 200zł ale na Twoim miejscu pokusiłbym się o jego przeczyszczenie . Ale nie płytą czyszczącą tylko spirytusem. Płyta jest dobra jeśli zabrudzenia nie są zbyt duże .
      Takie zwykłe Ambiente

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez koja86
        Masz brudny laser a w najgorszym wypadku słaby czyli jak go zmienisz to będzie czytał wszystko koszt wymiany to około 200zł ale na Twoim miejscu pokusiłbym się o jego przeczyszczenie . Ale nie płytą czyszczącą tylko spirytusem. Płyta jest dobra jeśli zabrudzenia nie są zbyt duże .
        Też mi się tak wydawało wczoraj zapomniałem dopisać, że przy wyjmowaniu płyty jest na niej bardzo dużo kurzu i poproszkóLink rozbieram i czyszczę
        1.9TDI ALH 148,6km + 311Nm

        Komentarz


        • #5
          bzykacz, zrób zdjęcie napędu to może coś pomogę jeśli chodzi o nowy laser (gdyby się okazało, że jednak nie działa jak należy).
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez bzykacz
            Też mi się tak wydawało wczoraj zapomniałem dopisać, że przy wyjmowaniu płyty jest na niej bardzo dużo kurzu i poproszkóLink rozbieram i czyszczę
            Tylko ostrożnie jest to dość skomplikowana procedura w tym modelu.
            Takie zwykłe Ambiente

            Komentarz


            • #7
              A płyta jest oryginalna?

              Bo czasem źle nagrana płyta (czyt. nieoryginalna) też potrafi robić takie numery.

              Komentarz


              • #8
                tak jak koledzy piszą, najproawdopodobniej masz brudny laser, tutaj masz opisane jak go wyczyścic MFD/MCD Czyszczenie soczewki lasera - Nawigacja, car audio i akcesoria - Passat Forum

                lub możliwe ze laser juz pada i pomoze tylko wymiana :/

                lub płyta się porysowała...

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X